השכרת מכונות שיזוף

מכונות שיזוף מאפשרות למכוני יופי וספא שונים לספק גם שירותי שיזוף באמצעות מכונה מיוחדת המפיקה אנרגיה אולטרה סגולה המאפשרת למטופל לקבל גוון עור כהה של שיזוף בהתאם להגדרות שהוכנסו למכונה ו/או לזמן השהייה במכונה והיחשפות לקרני הUVA וUVB  שהיא מפיקה. שימוש במכונות שיזוף הוא נפוץ מאוד במכוני שיזוף, מכוני יופי, מתחמי ספא המספקים טיפולי יופי מתקדמים ועוד. חלק אף עושים שימוש במכונות שיזוף כאטרקציות לאירועים שונים או כמוצר השלמה לעסק בתחום קרוב.

 

מתי כדאי להשכיר מכונת שיזוף?

  • בעלי מכונים המעוניינים לבדוק את השירות לפני שהם מתחייבים לרכישה של מכונה חדשה ויקרה. יכולים להשכיר מכונת שיזוף, להציע את השירות ללקוחותיהם ולבדוק את התגובות ומידת הפופולריות של הטיפול.
  • בעלי מכונים המעוניינים לבדוק את רווחיות השימוש במכונות בטיפולים אלו.
  • בעלי עסקים ששיזוף בהתזה יכול להיות מוצר משלים עבורם וזקוקים למכונה בימים ספציפיים בהזמנות מראש על ידי לקוחות ולא למכונת שיזוף באופן קבוע.
  • בעלי אטרקציות המעוניינים להשכיר מיטת שיזוף לאירועים שונים בהתאם להזמנת הלקוח.
  • מארגני ימים, כנסים, ימי גיבוש, ימי סטודנט ואירועים מיוחדים שבהם זה יכול להתאים.
  • מתחמים המארחים מסיבות רווקות ורוצים לספק אטרקציה נוספת באירוע.
  • ועוד…

מה כדאי לבדוק בעת השכרת מכונת שיזוף?

כאשר אתם באים להשכיר מכונת שיזוף אתם רוצים לוודא שאתם משכירים מכונה חדישה, איכותית וטובה שתשקף את השירותים שאתם מבטיחים ללקוחותיכם. למכונות שיזוף שונות יש יכולות ואפשרויות שונות. למדו היטב את התחום לפני שאתם משכירים ומספקים שירות זה ללקוחותיכם. כך גם יהיה לכם מושג לגבי המכונה שאתם מקבלים מהמקור ממנו אתם משכירים את המכונה. ודאו שאתם משכירים מכונה מול מכון מורשה או חברה המחזיקה מכונות שיזוף איכותיות, עם אחראיות יצרן ובעלות תו תקן לשימוש בהן. בדקו את אופציות המכונה ומהי שיטת ההתזה שבה היא עובדת. חשוב מאוד להכיר היטב את סוגי ההתזות והקרינות שבאמצעותן המכונה עובדת, על מנת להסביר זאת היטב ללקוחותיכם ולוודא שאתם מספקים שירות שאינו מזיק בריאותית ללקוחותיכם.

לסיכום

השכרת מכונת שיזוף יכולה להיות פתרון נהדר במקרים רבים בהם אין לכם זמן לתחזק את המכונה ולא רוצים להתחייב לרכישתה. SUNEMPIRE כאן עבורכם ומספקת מכונות שיזוף איכותיות ומתקדמות להשכרה למכונים ולאנשים פרטיים. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

מכונות שיזוף
השכרת מכונות שיזוף

צרו עמנו קשר

Call Now Button